Search API Database Search (7.x-1.5) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: enabled
kn: ಸಕ್ರಿಯಗೊಂಡಿದೆ

en: disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Database
kn: ದತ್ತಸಂಚಯ
