Search API Database Search (7.x-1.5) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: enabled
lv: iespējots

en: disabled
lv: atspējots

en: Search
lv: Meklēt

en: none
lv: neviens

en: Database
lv: Datubāze
