Search API Database Search (7.x-1.5) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: enabled
ne: सक्षम पारिएको

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Database
ne: डेटाबेस
