Search API Database Search (7.x-1.5) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: enabled
ro: activat

en: disabled
ro: dezactivat

en: Search
ro: Căutare

en: none
ro: nimic

en: Database
ro: Bază de date
