Search API Database Search (7.x-1.5) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: enabled
sk: povolené

en: disabled
sk: vypnuté

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: none
sk: žiadne

en: Database
sk: Databáza

en: Minimum word length
sk: Minimálna dĺžka slova
