Search API Database Search (7.x-1.7) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: enabled
da: aktiveret

en: disabled
da: deaktiveret

en: Search
da: Søg

en: none
da: ingen

en: Minimum word length
da: Minimum ordlængde
