Search API Database Search (7.x-1.7) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: enabled
fi: käytössä

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Search
fi: Etsi

en: none
fi: ei yhtään

en: Database
fi: Tietokanta

en: Database service
fi: Tietokantapalvelu
