Search API Database Search (7.x-1.7) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: enabled
hi: सक्रिय

en: disabled
hi: अक्षम

en: Search
hi: खोज

en: none
hi: कोई नहीं

en: Database
hi: डेटाबेस
