Search API Database Search (7.x-1.7) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: enabled
tr: etkin

en: disabled
tr: etkin değil

en: Search
tr: Ara

en: none
tr: hiçbiri

en: Database
tr: Veritabanı
