Search API Database Search (7.x-1.7) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: enabled
uk: увімкнено

en: disabled
uk: вимкнено

en: Search
uk: Пошук

en: none
uk: немає

en: Database
uk: База даних

en: Minimum word length
uk: Мінімальна довжина слова

en: Autocomplete settings
uk: Налаштування автодоповнення
