Search API Database Search (7.x-1.8) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: enabled
ca: habilitat

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Search
ca: Cerca

en: none
ca: cap

en: Database
ca: Base de dades
