Search API Database Search (7.x-1.8) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: enabled
cs: zapnuto

en: disabled
cs: vypnuto

en: Search
cs: Hledat

en: none
cs: žádné

en: Database
cs: databáze

en: Minimum word length
cs: Minimální délka slova
