Search API Database Search (7.x-1.8) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Search
ka: ძიება

en: none
ka: არცერთი

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა
