Search API Database Search (7.x-1.8) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Search
nl: Zoeken

en: none
nl: geen

en: Autocomplete settings
nl: Instellingen voor automatisch aanvullen
