Search API Database Search (7.x-1.8) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: enabled
oc: activat

en: disabled
oc: desactivat

en: Search
oc: Recercar

en: none
oc: pas cap

en: Database
oc: Basa de donadas
