Search API Database Search (7.x-1.8) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: enabled
pt: ativo

en: disabled
pt: inativo

en: Search
pt: Pesquisar

en: none
pt: nenhum

en: Database
pt: Base de dados
