Search API Database Search (7.x-1.9) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: enabled
lt: įjungta

en: disabled
lt: išjungtas

en: Search
lt: Paieška

en: none
lt: joks

en: Database
lt: Duomenų bazė
