Search API Database Search (7.x-1.9) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: enabled
pt: ativado

en: disabled
pt: desativado

en: Search
pt: Buscar

en: none
pt: nenhum

en: Database
pt: Banco de dados

en: Database service
pt: Serviço de banco de dados
