Search API Database Search (7.x-1.9) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: enabled
te: చేతనం చేయబడింది

en: disabled
te: అచేతనం

en: Search
te: వెతుకు

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Database
te: డేటాబేస్
