Search API Database Search (7.x-1.9) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: enabled
vi: bật

en: disabled
vi: tắt

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: none
vi: không có

en: Database
vi: Cơ sở dữ liệu
