Search API Database Search (7.x-1.9) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: enabled
eu: gaituta

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Search
eu: Bilatu

en: none
eu: bat ere ez

en: Database
eu: Datu-base
