Search API Database Search (7.x-1.9) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: enabled
pl: włączone

en: disabled
pl: wyłączone

en: Search
pl: Szukaj

en: none
pl: brak

en: Database
pl: Baza danych

en: Minimum word length
pl: Minimalna długość słowa

en: Database service
pl: Usługa bazy danych
