Search API Database Search (7.x-1.9) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: enabled
sv: aktiverad

en: disabled
sv: ej aktiverad

en: Search
sv: Sök

en: none
sv: ingen

en: Database
sv: Databas

en: Autocomplete settings
sv: Inställningar för automatisk komplettering
