Search API Database Search (7.x-1.9) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: enabled
th: เปิดใช้งานแล้ว

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: Search
th: ค้นหา

en: none
th: ไม่มี

en: Database
th: ฐานข้อมูล
