Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: enable
ca: habilita

en: Status
ca: Estat

en: Submit
ca: Envia

en: Description
ca: Descripció

en: Log
ca: Registre

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Search
ca: Cerca

en: Host
ca: Servidor

en: Pattern
ca: Patró

en: Standard
ca: Estàndard

en: Read only
ca: De només lectura

en: disable
ca: inhabilita

en: Analysis
ca: Anàlisi

en: Keyword
ca: Paraula clau

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Flags
ca: Marcadors
