Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: enable
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Log
dz: དྲན་དེབ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Host
dz: ཧོསཊི།

en: Read only
dz: ལྷག་ནི་ཙམ།

en: disable
dz: ལྕོགས་མིན།
