Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: enable
el: ενεργοποίηση

en: Status
el: Κατάσταση

en: Submit
el: Υποβολή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Log
el: Ημερολόγιο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Pattern
el: Πρότυπο

en: Port
el: Θύρα

en: Standard
el: Βασικό

en: Read only
el: Μόνο για ανάγνωση

en: disable
el: απενεργοποίηση

en: Analysis
el: Ανάλυση

en: Simple
el: Απλό

en: Keyword
el: Λέξη κλειδί

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
