Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Search
fil: Hanapin

en: Standard
fil: Karaniwan

en: Read only
fil: Basahin lamang
