Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: enable
gl: activar

en: Status
gl: Estado

en: Submit
gl: Enviar

en: Description
gl: Descrición

en: Log
gl: Rexistro

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Search
gl: Buscar

en: Host
gl: Anfitrión

en: Pattern
gl: Patrón

en: Port
gl: Porto

en: Standard
gl: Estándar

en: Read only
gl: Só lectura

en: disable
gl: desactivar

en: Analysis
gl: Análise

en: Server
gl: Servidor

en: Keyword
gl: Chave

en: Machine name
gl: Nome de sistema
