Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Submit
ps: ولیګه

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Search
ps: لټون

en: Host
ps: کوربه

en: Port
ps: درشل (پورټ)

en: Standard
ps: معياري

en: Keyword
ps: آرويىونه
