Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: enable
sl: omogoči

en: Status
sl: Stanje

en: Submit
sl: Pošlji

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Search
sl: Išči

en: Host
sl: Gostitelj

en: Port
sl: Vrata

en: Standard
sl: Standardni

en: Read only
sl: Samo branje

en: disable
sl: onemogoči

en: Machine name
sl: Strojno ime
