Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: enable
ur: فعال

en: Status
ur: حالت

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Description
ur: وضاحت

en: Log
ur: لاگ

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Search
ur: تلاش
