Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Search
cy: Chwilio

en: Host
cy: Gwesteiwr

en: Read only
cy: Darllen yn unig

en: Analysis
cy: Dadansoddiad
