Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: enable
is: virkja

en: Status
is: Staða

en: Submit
is: Vista

en: Description
is: Lýsing

en: Log
is: Kerfisskrá

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Search
is: Leit

en: Host
is: Vél

en: Read only
is: Ritvarið

en: disable
is: afvirkja
