Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: enable
pl: włącz

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Description
pl: Opis

en: Log
pl: Dziennik

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Search
pl: Szukaj

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Standard
pl: Standardowe

en: Read only
pl: Tylko do odczytu

en: disable
pl: wyłącz

en: Analysis
pl: Analiza

en: Simple
pl: Prosto

en: Server
pl: Serwer

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Item type
pl: Typ pozycji

en: Flags
pl: Flagi

en: Configuration status
pl: Status konfiguracji

en: Lowercase
pl: Małe litery

en: Remove node
pl: Usuń węzeł

en: Index options
pl: Opcje indeksu

en: Don't index during cron runs
pl: Nie indeksuj podczas działania zadań cron.

en: The library was correctly installed.
pl: Biblioteka została zainstalowana prawidłowo.

en: This index is read-only.
pl: Indeks jest tylko do odczytu.
