Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: enable
uk: увімкнути

en: Status
uk: Стан

en: Submit
uk: Надіслати

en: Description
uk: Опис

en: Log
uk: Журнал

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Search
uk: Пошук

en: Host
uk: Хост

en: Pattern
uk: Шаблон

en: Port
uk: Порт

en: Stop
uk: Зупинити

en: Standard
uk: Стандарт

en: Read only
uk: Тільки для читання

en: disable
uk: вимкнути

en: Analysis
uk: Аналіз

en: Simple
uk: Просте

en: Server
uk: Сервер

en: Keyword
uk: Ключове слово

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Item type
uk: Тип елемента

en: Flags
uk: Прапори

en: Lowercase
uk: Нижній регістр

en: Remove node
uk: Вилучити вузол
