Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha4) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Submit
az: Təqdim

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Search
az: Axtarış

en: Pattern
az: Nümunə

en: Standard
az: Standart

en: Keyword
az: Açar söz

en: Machine name
az: Maşın adı
