Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha4) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: enable
be: уключыць

en: Status
be: Статус

en: Submit
be: Захаваць

en: Description
be: Апісанне

en: Log
be: Журнал

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Search
be: Пошук

en: Host
be: Хост

en: Port
be: Порт

en: Standard
be: Стандарт

en: Read only
be: Толькі чытанне

en: disable
be: адключыць

en: Machine name
be: Машынная назва
