Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha4) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: enable
is: virkja

en: Status
is: Støða

en: Submit
is: Lat inn

en: Description
is: Lýsing

en: Log
is: Gerðalisti

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Search
is: Leita

en: Host
is: Vertstelda

en: Port
is: Portur

en: Read only
is: Einans lesing

en: disable
is: óvirkja

en: Machine name
is: Maskinnavn
