Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: enable
lt: įjungti

en: Status
lt: Būsena

en: Submit
lt: Siųsti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Log
lt: Įrašas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Search
lt: Paieška

en: Host
lt: Serveris

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Port
lt: Šliuzas

en: Standard
lt: Standartinis

en: Read only
lt: Galima tik skaityti

en: disable
lt: išjungti

en: Analysis
lt: Analizė

en: Simple
lt: Paprastas

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Lowercase
lt: Mažosios raidės
