Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha4) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: enable
ml: പ്രവർത്തനക്ഷമമാക്കുക

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Description
ml: വിവരണം

en: Log
ml: ലോഗ്

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Search
ml: തിരയൂ
