Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha4) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Status
os: Статус

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Search
os: Агуырд
