Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: enable
sq: aktivo

en: Status
sq: Gjendja

en: Submit
sq: Dërgo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Search
sq: Kërko

en: Read only
sq: Vetëm lexim

en: disable
sq: çaktivo
