Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: enable
sv: aktivera

en: Submit
sv: Skicka

en: Description
sv: Beskrivning

en: Log
sv: Logg

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Search
sv: Sök

en: Host
sv: Värd

en: Pattern
sv: Mönster

en: Read only
sv: Endast läsa

en: disable
sv: inaktivera

en: Analysis
sv: Analys

en: Simple
sv: Enkel

en: Keyword
sv: Nyckelord

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Flags
sv: Flaggor

en: Lowercase
sv: Gemener
