Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: enable
ta: இயலுமைப்படுத்துக

en: Status
ta: நிலை

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Search
ta: தேடல்

en: disable
ta: செயலற்றதாக்குக
