Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha5) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: enable
et: luba

en: Status
et: Olek

en: Submit
et: Sisesta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Log
et: Logi

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Search
et: Otsing

en: Pattern
et: Muster

en: Standard
et: Standardne

en: Read only
et: Ainult lugemisõigus

en: disable
et: keela

en: Analysis
et: Analüüs

en: Simple
et: Lihtne

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Flags
et: Lipud
