Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha5) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Search
nn: Søk

en: Read only
nn: Berre les

en: disable
nn: deaktiver

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
