Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha5) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Read only
pa: ਕੇਵਲ ਪੜ੍ਹਨ ਲਈ
