Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha6) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: enable
br: gweredekaat

en: Status
br: Statud

en: Username
br: Anv implijer

en: Search
br: Enklask

en: Password
br: Ger-tremen
