Search API Elasticsearch (7.x-1.0-alpha6) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: enable
fi: ota käyttöön

en: Status
fi: Tila

en: Submit
fi: Lähetä

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Description
fi: Kuvaus

en: Log
fi: Loki

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Search
fi: Etsi

en: Password
fi: Salasana

en: Host
fi: Isäntä

en: Pattern
fi: Kuvio

en: Port
fi: Portti

en: Standard
fi: Standardi

en: Read only
fi: Vain luku

en: disable
fi: pois käytöstä

en: Analysis
fi: Analyysi

en: Simple
fi: Yksinkertainen

en: Server
fi: Palvelin

en: Keyword
fi: Avainsana

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Flags
fi: Liput

en: Lowercase
fi: Muunna pieniksi kirjaimiksi

en: HTTP Basic Authentication
fi: HTTP autentikointi
